2014-15 versenyei

verseny

név

helyezés

 

verseny

név

helyezés

Grundbirkózás

 

 

 

Tollaslabda 

 

 

(alsós fiú)

Gyenes Milán

II. hely

 

 

Zsichla Sebestyén

III. hely

 

Vo Tuan Anh

III. hely 

 

 

Kollár Richárd 

IV. hely

 

Epres Botond

III. hely 

 

 

Baranyai Viktória 

V. hely

 

Béres István 

III. hely 

 

 

Bajor Tamás 

V. hely

 

Pétervári Balázs

III. hely 

 

 

Kaldenecker Krisztina 

VI. hely 

 

Ferenczi Márk 

III. hely 

 

 

Darók Lea

VI. hely 

 

Lichtenstein Béla 

III. hely 

 

 

Béres Krisztián 

VI. hely 

 

Páll Levente 

III. hely 

 

 

Tóth Domonkos 

VI. hely 

 

Kálmán Barnabás

IV. hely

 

 

Zsótér Dominik

I. hely

 

Dong Bowen

V. hely

 

 

Bányai Péter

II. hely 

 

Kerti Dominik

V. hely

 

 

Valent Zoltán 

IV. hely 

 

Borics Máté

V. hely

 

 

Kerekes Anita Edina 

V. hely 

 (alsós lány)

Kaldenecker Krisztina

II. hely 

 

Ugrókötél

 

 

 

Béres Réka 

III. hely 

 

 gyorsasági

Kopzhasar Zhankedli

I. hely

 

Szabó Enikő 

III. hely 

 

 

Zsichla Sebestyén

I. hely

 

Gyükér Dóra 

III. hely 

 

 

Mao Junjie 

I. hely

 

Orgován Vanessza 

III. hely 

 

 

Orgován Vanessza 

II. hely

 

Modla Nóra 

III. hely 

 

 

Vo Tu Ahn 

II. hely

 

Balázs Enikő 

III. hely 

 

 

Kollár Richárd

II. hely 

 

Gyirán Maja

III. hely

 

 

Szörcsök Tamás

II. hely

Ugrókötél

 

 

 

 

Kollár Tibor 

III. hely 

duplahajtó

Szörcsök Tamás 

I. hely

 

 

Tran Bao Yen

III. hely

 

Zsichla Sebestyén

I. hely

 

 

Gyila Dániel 

III. hely 

 

Kollár Richárd

II. hely

 

 

Billédi Gergő

III. hely

Sakk

 

 

 

 

Ódor Fanni

IV. hely

egyéni

Vörös Nikoletta 

IV. hely

 

 

Rákosi Viktória

IV. hely

 

Oláh Levente

IV. hely

 

 

Ferenczi Márk

IV. hely

 

Szabó Nándor

V. hely

 

 

Tóth Bettina

V. hely

 

Modla Nóra

VI. hely

 

 

Száraz Vivien

V. hely

 

Szikora Gergő

VI. hely

 

 

Baranyai Zoé

VI. hely

 

Istvánfi Eszter

VI. hely

 

 

Nagy Barnabás

VI. hely

 csapat

Istvánfi E., Vörös N., Szegi Zs.

III. hely 

 

Kerületi magasugró verseny 

 

 

 

Borsi M., Hrabéczy S.,  Rimóczy D.,  Turza A.

IV. hely 

 

 csapat

Vörös N., Turi- Kováts K., Mach N., Kerekes A.

I. hely

 

Chen X. B., Mao J.,  Balázs N., Farkas M.

V. hely

 

 

Gulás M., Szabó G., Samu D., Kalcsó B.

II. hely

Úszás

 

 

 

 

Bihary V., Szinyei A., Baranyai V,, Kollár K.

II. hely

lány váltó

Kármán L., Turi-Kováts K., Szűcs R.,  Szervó E.

II. hely

 

 

Gyila D., Stancz L., Kovács K., Filó L.

III. hely

 

Baranyai V.,Halápi L., Vadász D., Szigeti B.

V. hely

 

egyéni

Vörös Nikoletta

I. hely

fiú váltó

Bányai P., Szörcsök T., Baranyai  K., Gyirán L.

IV. hely

 

 

Turi-Kováts Katalin

III. hely

egyéni, hát

Iliász Lukász

II. hely

 

 

Kerekes Anita

IV. hely

 

Turi-Kováts Katalin

III. hely

 

 

Gulás Máté

IV. hely

 

Zsótér Dominik

IV. hely

 

 

Samu Dániel

V. hely

egyéni gyors

Iliász Lukász

III. hely

 

 

Mach Noémi

VI. hely

 

Zsótér Dominik

IV. hely

 

 

Kalcsó Bálint

VI. hely

 

Turi-Kováts Katalin

VI. hely

 

Játékos sorvetélkedő

 

 

egyéni mell

Iliász Lukász

III. hely

 

 

Páll L.,    Gyenes M.,   Tömör D., Borics M.,    Kerti D.,   Berta Sz., Kopzhassar Z.,

V. hely

 

Zsótér Dominik

IV. hely

 

 

Kaldenecker K., Béres R. Kolozsvári M., Gyirán M., Balogh Zs. Habib A., Sümeghi Zs.

V. hely 

 

Kármán Luca

VI. hely

 

Kosárlabda 

 

 

 

Gyila Dániel 

V. hely

 

 

Gebauer B., (csk.) Kerekes A., Korponai Z., Szilágyi R., Zsótér D., Bányai P., Mérksz M., Baranyai K., Szörcsök T., Varga R.

II. hely

Diákolimpia torna

 

 

 

Floorball

 

 

fiú csapat

Gyenes M., Borics M., Tömör D., Páll L., Tu A., Berta Sz.

V.hely

 

 

Baranyai V., Darók L., Halápi L., Kollár K., Száraz V.

II. hely 

leány csapat

Balázs E., Zemen F., Kolozsvári M., Gyirán M., Orgován V., Kaldenecker K.

V. hely

 

 

Bajor T., Béres K., Garami M., Kollár R., Zsichla S. 

III. hely 

 egyéni

Balázs Enikő 

V. hely 

 

 

Turi-Kováts  K., Vörös N., Szegi Zs., Érsek E., Szabó A. 

I. hely

 

Borics Máté

V. hely 

 

 

Zsótér D., Bányai P., Mérksz  M., Gulás M., Valent Z.

I. hely

Atlétika

 

 

 

Szervó E., Péter Cs., Gulyás B., Baranyai V.

III. hely

többpróba

fiú csapa

Garami M., Zsichla S., Béres K., Gyila D., Bajor T., Stancz L

 

 

 

Kalcsó B., Kaszás K., Turza A., Cancino E., Borsi M.

III. hely

lány csapat

Turi-Kováts K., Vörös N., Péter Cs., Szabó A., Gulyás B., Nagy Sz.

 

 

 

Kalcsó B., Kaszás K., Turza A., Cancino E., Borsi M.

III. hely

egyéni összetett

Turi-Kováts Katalin

V. hely

 

 

Bányai P., Gulás M., Mérksz M., Szabó G., Valent Z., Olasz G., Mitring Á., Wiezner Á.

 

 

Vörös Nikoletta

VI. hely

 

Kispályás labdarúgás

 

 

kislabdahajítás, lány

Turi-Kováts Katalin

II. hely

 

 

Baranyai V., Érsek E., Mach N., Péter Cs., Szabó A., Szegi Zs., Szervó E., Turi-Kováts K., Vörös N.

I. hely

 

Darók Lea

V. hely

 

 

Bányai P., Gulás M., Mérksz M., Szabó G., Valent Z., Olasz G., Mitring Á., Wiezner Á.

III. hely

 

Baranyai Viktória

VI. hely

 

Mezei futás 

 

 

fiú

Pétervári Balázs

II. hely

 

II. korcsoport, lány csapat

Billédi B., Lichtenstein R., Gyirán M., Kolozsvári M., Szabó E.

VI. hely 

 

Béres István

III. hely

 

 III korcsoport, lány csapat 

Baranyai Z., Ódor F., Darók L., Kocsis F., Vadász D.

VI. hely

100 m

Vörös Nikoletta

V. hely

 

IV. korcsoport, lány csapat 

Vörös N., Turi-Kováts K ., Péter Cs., Gulyás B., Szegi Zs.

III. hely

800 m

Vörös Nikoletta

V. hely

 

IV. korcsoport, fiú csapat 

Turza A., Kalcsó B., Baranyai K., Bányai P., Markó L.

V. hely

súlylökés

Turi-Kováts Katalin

IV. hely

 

egyéni 

 Vörös Nikoletta

 

 

Vörös Nikoletta

VI. hely

 

Tájfutás  

 

Tájfutás  

 

III. korcsoport fiú 

 Szász Péter

 I. hely

II. korcsoport fiú 

Nagy Barnabás 

 I. hely

 

 

 Tóth Péter

 II. hely 

 

Dalos Dominik

 II. hely

 

 

 Batka Zoltán

 III. hely 

Béres István 

 III. hely

 

III. korcsoport fiú 

 Szakács Noémi

I. hely 

II. korcsoport lány 

Orgován Vanessza

I. hely

 

 

 Simon Zsófia

II. hely

 

Zemen Fruzsina

II. hely

 

 

Szinyei Anna

III. hely

 

Behofsits Luca

III. hely   IV. korcsoport lány Mach Noémi I. hely
IV. korcsoport fiú

Nagy Tamás

I. hely     Péter Csilla II. hely
 

Gyila Róbert

II. hely     Szűcs Regina Anna III. hely
 

Szörcsök Tamás

III. hely        

Oszd+:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter