2012-13 versenyei

verseny

név

helyezés

 

 verseny

 név

 helyezés

Grundbirkózás        Tollaslabda    
  Tömör Boglárka I. hely     Tóth Eszter  I. hely
  Deim Botond I. hely     Németh Bendegúz  II. hely
  Tóth Péter II. hely     Gebauer Orsolya  III. hely
  Baranyai Zoé II. hely     Kerekes Gábor  III. hely
  Baranyai Viktória II. hely     Győri Dávid  IV. hely
  Halápi Lili II. hely     Kálvin György  VI. hely
  Szakács Noémi III. hely     Zsótér Dominik  I. hely
  Béres Réka III. hely     Bányai Péter  II. hely
  Birkás Fanni III. hely     Szabó Gábor  III. hely
  Habib Martina III. hely     Kollár Richárd  III. hely
  Kolozsvári Norbert IV. hely     Wiezner Ádám  IV. hely
  Balogh Bence V. hely     Zsichla Sebestyén  IV. hely
  Szabó Nándor V. hely     Takács Lili  V. hely
  Sümegi Zsófia V. hely     Szabó Nándor  V. hely
  Horváth Hanga V. hely      Lajtner Bence  VI. hely
  Modla Nóra VI. hely   Asztalitenisz    
Sakk diákolimpia         Sáránszki Lili  VI. hely
 II. kcs Takács Lili II. hely   Floorball    
 egyéni Istvánfi Eszter III. hely    III. kcs fiúk
Zsótér D., Mérksz M., Valent Z., Gulás M., Cancino E.
 I. hely
  Istvánfi Anna III. hely     Szabó G., Kalcsó B., Turza A., Szörcsök T., Bányai P. II. hely
  Gulyás Barbara IV. hely   III. kcs lányok
Szegi Zs., Turi-Kováts K., Szabó A., Kerekes A., Vörös N.
 I. hely
  Papp Dorottya  IV. hely     Szervó E., Gulyás B., Mach N., Péter Cs., Darók L.  II. hely
  Oros_Nagy Hanna  V. hely    Torna    
csapat Istvánfi E., Istvánfi A., Gulyás B. II. hely    fiú csapat Erős Cs., Lajtner B., Zsikla S., Gulás J., Tóth P., Deim B.  V. hely
  Szegi Zs., Vörös N., Péter Cs. IV. hely    lány csapat Baranyai V., Halápi L., Horváth H., Szakács N., Baranyai Z., Birkás F.  VII. hely
Lénárt Zoltán úszóverseny       Magasugrás    
 gyors  Takács Lili
I. hely
  III. kcs lányok
Kerekes A., Vörös N. Gulyás B., Nagy Sz. I. hely
 hát   II. hely   IV. kcs fiúk Kurucz M., Kerekes G., Horváth M., Kálvin Gy. II. hely
 hát Halápi Lili III. hely   III. kcs fiúk Gebauer B., Gulás M., Mérksz M., Baranyai P III. hely 
 3-4 osz. váltó Gulás J., Baranyai V., Borics D., Bihari V., Bajor T., Halápi L. IV. hely   IV. kcs lányok Nagy D., Sztanó K., Chen X. Y., Vörös V. III. hely
 hát Gyükér Attila
I. hely
   Összetett  verseny II. hely
 hát Farkas Flóra II. hely    egyéni Kerekes Anita
I. hely
 hát Szemes Bence II. hely     Vörös Nikoletta II. hely
 gyors Szabó Regina III. hely     Nagy Dóra III. hely
  1-2 oszt. váltó Gyükér A., Pétervári B., Berta Sz., Kaldenecker K., Béres R., Szabó R. II. hely     Gulyás Barbara IV. hely
 Floorball         Nagy Szilvia V. hely
 IV. kcs lány Nagy D., Megyeri A., Gebauer O., Chen X. Y., Szabó A. I. hely     Turi Kováts Kata V. hely 
  Szervó E., Bakó V., Péter Cs., Mach N., Tóth E., Tomasovszki K.,Tóth V., Sáránszki L. V. hely     Horváth Máté  V. hely
 IV. kcs fiú Zsótér D., Horváth M., Kálvin Gy., Németh B., Mérksz M., Zsichla L., Horváth Cs. III. hely      Kurucz Máté IV. hely
   Szabó G., Kerekes G., Gyila R., Borsche F., Kurucz M. V. hely    Atlétika    
 Atlétika        kislabda Béres István III. hely
 egyéni összetett
Szabó Gábor
I. hely
   kislabda Pétervári Balázs II. hely
  Kerekes Anita II. hely    egyéni összetett Pétervári Balázs III. hely
  Mérksz Martin V. hely    II kcs fiú csapat Zsichla S., Gyila D., Garami M., Béres K., Bajor T. III. hely
  Vörös Nikolett VII. hely     II. kcs lány csapat  HalápiL., Darók L., Bihary V., Szakács N., Tóth B. IV. hely
60 m
Kerekes Anita
 I. hely
   III. kcs. fiú csapat Szabó G., Mérksz M., Gebauer B., Gulás M., Bányai P. II. hely
  Mérksz Martin IV. hely    III. kcs. lány csapat Kerekes A, Nagy Sz., Vörös V., Péter Cs., Gulyás B. II.hely
  Garami Máté IV.hely   I. kcs lány csapat Gebauer O., Megyeri A., Nagy D., Arató L., Chen X. Y., Sztanó K. II. hely
  Szabó Gábor V. hely      kislabda Szabó Gábor III. hely
  Nagy Szilvia V. hely     Halápi Lili V. hely
  Gyila Dániel VII. hely     Darók Lea V. hely
 600 m Kerekes Anita IV. hely     Béres K VI. hely
 távolugrás Szabó Gábor III. hely   egyéni összetett Gebauer Orsolya III. hely
  Mérksz Martin IV. hely    súlylökés Gebauer Orsolya II. hely 
  Zsichla Sebestyén V. hely     Nagy Dóra III. hely 
  Kerekes Anita V. hely    távolugrás Nagy Dóra III. hely
Kispályás  labdarúgás         síkfutás Horváth M VIII. hely
 II. kcs   V. hely     Chen Xiao Yi VIII. hely
          Horváth M VIII. hely 
 Kosárlabda         Megyeri Annamária IV. hely 
  Gebauer B., Szilágyi R., Kerekes A., Zsótér D., Korponai Z., Szabó A., Iliász L., Bányai P., Triebl T.  II. hely     Gebauer Orsolya V. hely
          Arató Laura VIII. hely 

Cool Gratulálunk! Cool

Oszd+:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter