2013-14 versenyei

verseny név hely. verseny név hely.
Asztalitenisz     Tollaslabda    
  Sáránszki Lili I. hely   Zsótér Dominik I. hely
Grundbirkózás       Németh Bendegúz II. hely
  Deim Botond I. hely   Valent Zoltán IV. hely
  Birkás Fanni I. hely   Samu Dániel V. hely
  Kolozsvári Norbert II. hely   Chen Xiao Yi VI. hely
  Pál Levente II. hely   Mitring Ádám I. hely 
  Kaldenecker Krisztina II. hely   Béres Krisztián II.hely 
  Szinyei Anna II. hely   Turza András III.hely
  Gyirán Maja II. hely   Vörös Nikoletta III.hely
  Béres Krisztián III. hely   Szabó Nándor  III.hely 
  Filó László III. hely   Szörcsök Tamás IV. hely
  Lichtenstein Béla III. hely   Valent Zoltán  IV. hely 
  Habib Martina III. hely   Darók Lea IV. hely 
  Balogh Bianka III. hely   Csoma Patrik  V.hely 
  Sümeghy Zsófia IV. hely   Baranyai Zoé VI. hely 
  Balogh Bence IV. hely   Zsichla Sebestyén VI. hely
  Kolarovszky Tamás IV. hely Sakk    
  Nagy András IV. hely   Modla Nóra II.hely 
  Béres Réka IV. hely   Istvánfi Eszter  III.hely
  Kovács Kristóf V. hely   Agárdi Molli IV. hely
  Gulás János V. hely   Szegi Zsófia  V. hely
  Ferenczi Márk V. hely   Gulyás Barbara V. hely 
  Borics Dániel V. hely   Hanzsek Zsuzsanna VI. hely
  Balogh János V. hely   Vörös Nikoletta VI. hely 
  Tu Ahn V. hely Sakk csapat    
  Kánya Zsolt VI. hely I.-II. kcs Balogh B., Papp D., Modla N. III. hely
Kötélugrás      gyorsasági
    III.- IV. kcs Zsótér D., Hrabéczy S., Erős Cs., Zsichla S.  II. hely
I. kcs.
Tömör Dominik II. hely   Istvánfi E., Gulyás B., Vörös N. III. hely
  Hajnal Bence V. hely   Hanzsek Zs., Bereczki D., Péter Cs. IV. hely
  Balogh Bianka VI. hely Floorball    
II.kcs. Béres István II. hely  III. kcs lány Turi-K K., Szegi Zs., Vörös N., Mach N.,  I. hely
III.kcs.  Szörcsök Tamás II. hely   Halápi L., Baranyai V., Kállai T., Rákosi V., Darók L.  II. hely
  Billédi Gergő III. hely  III. kcs fiú Turza A., Cancino E., Kalcsó B., Szörcsök T., Garami M. I.hely
  Baranyai Viktória III. hely   Olasz G., Kaszás K., Borsi M., Mitring Á. Billédi G. II. hely
  Kollár Richard V. hely Torna    
  Darók Lea VI. hely fiú csapat Tóth P., Páll L., Gyenes M., Gulás J., Borics D., Deim B., Seregi J. III. hely
IV.kcs. Horváth Máté I. hely lány csapat Kocsis E., Gyirán M., Zemen F., Baranyai Z., Tóth B., Birkás F., Kaldenecker K. VI. hely
  Mao Jun Jie III. hely Kerületi magasugró verseny     
  Samu Dániel IV. hely  III.kcs. fiú, csapat Hrabéczy S., Kalcsó B., Lehoczky A., Szörcsök T.,  II. hely
  Szilágyi Roland V. hely  III.kcs. lány, csapat Vörös N., Mach N.,  Nagy Sz., Kállai T. III. hely 
  Vas Edina  VI. hely  IV.kcs. fiú, csapat Kálvin Gy., Zsichla L., Horváth M., Gulás M. III. hely
  Tóth Bettina VI. hely IV.kcs. lány, csapat  Kerekes A., Chen X. Y.,  Szabó A., Nagy V. IV. hely
Duplahajtó III.kcs.  Szörcsök Tamás I. hely  egyéni Kerekes Anita II. hely 
  Kollár Richard II. hely   Nagy Szilvia V. hely
  Száraz Vivien II. hely   Kalcsó Bálint  V. hely 
  Zsichla Sebestyén  III.hely    Vörös Nikoletta  VI. hely 
IV.kcs.  Horváth Máté I. hely   Hrabéczy Soma  VI. hely
Sakk        Lehoczky András VI. hely
egyéni  Orvos-Nagy Hanna III. hely   Kálvin György VI. hely
 Úszás     Floorball    

mell

gyors

hát 

 

Iliász Lukász

I. hely

I. hely

I. hely 

IV. kcs. fiú Zsótér D., Bányai P., Mérksz M., Valent Z., Gulás M. II.hely

mell

hát 


Kármán Luca
 

III. hely

IV. hely

  Zsichla L., Kálvin György H., Máté Németh B. Szabó G., VI.hely

hát

gyors


Turi-Kováts Katalin 

V. hely

VI. hely

IV.kcs. lány Érsek E., Szabó A., Chen X. Y., Vörös N.,  Tóth E. I. hely
   Gyükér Dóra  V. hely   Szervó E.,  Péter Cs., Mach N., Tóth V., Tomasovszki K. II. hely
hát Chen Xiao Yi  V. hely Kispályás labdarúgás    
I.kcs.lány váltó Farkas F., Gyirán M., Gyükér D.,  Kolozsvári M. V. hely  II. kcs. Fedor M., Béres K., Martonosi B., Borics D., Szabó B., Tóth P., Gulás J.,  Szabó N., Seregi J.  IV. hely
II.kcs.fiú váltó Kolozsvári N., Szántai Z., Kolarovszki T.,     Berta Sz      V. hely  Atlétika    
III.kcs. fiú váltó 4x25m Iliász L., Hrabéczy S., Bajor T., Olasz G. III.hely kerületi többpróba diákolimpia csapatverseny I. kcs lány   Gyirán M., Kolozsvári M.,      Balogh Zs.,    Szűcs A.,  Batka A.  VI. hely
III.kcs. lány váltó 4x25m Turi-Kováts K.,  Baranyai V.,      Mach N., Halápi L. IV. hely II.kcs. fiú   Béres K., Seregi J., Gulás J. Pétervári B.,   Szabó K.  IV. hely
IV.kcs. fiú váltó  4x25m Bányai P.,  Valent Z., Zsótér D., Szilágyi R. IV. hely III. kcs. fiú Cancino
 E., Lehoczky A., Kalcsó B., Turza A., Szörcsök T.
II. hely 
IV. kcs. lány váltó  4x25m Kármán L., Tóth E., Chen X. Y., Sáránszki L. IV. hely III.kcs. lány Nagy Sz., Turi-Kováts K., Bihari V., Szegi Zs., Darók L. IV. hely
Atlétika      IV. kcs. fiú Kálvin Gy., Zsichla L., Gulás M., Horváth M., Németh B., Mérksz M. II. hely

 egyéni

40m 

 

Gyirán Maja 

 

I. hely 

IV. kcs. lány Chen X. Y., Sztanó K., Kerekes A., Tóth E., Gulyás B., Szabó A III. hely
60m  Bihari Vivien I.hely  egyéni súlylökés Kálvin György I. hely
60m  Nagy Szilvia II. hely távolugrás   III. hely
távolugrás   III. hely  Egyéni összetett   IV. hely
Egyéni összetett    V. hely 100m Horváth Máté III. hely
40m  Hajnal Bence III. hely 600m   III. hely
  Cancino Enrique III. hely  távolugrás   VI. hely
kislabda  Pétervári Balázs  IV. hely Egyéni összetett   V. hely
kislabda  Turi-Kováts Katalin V. hely  súlylökés Chen Xiao Yi V. hely
60m
Lehoczky András V. hely kislabda Tóth Eszter III. hely
távolugrás   VI. hely 600m Gulyás Barbara V. hely
60m    Kalcsó Bálint  V. hely Kispályás labdarúgás     
Kerületi Mezei Futóverseny       IV. kcs Szabó G., Valent Z., Mérksz M., Bányai P., Molnár A., Olasz G., Gulás M., Mitring Á., Szabó A., Bajor T.,  Németh B.,

 

II. hely

III. kcs. lány  Vörös N,  Száraz V,  Turi-Kováts K  Halápi L,  Mátéfy L  IV. hely Kerületi Mezei Futóverseny      
III.kcs fiú csapat  Cancino E,  Turza A,  Bajor T,  Szörcsök T,  Billédi G  V. hely  IV.kcs. lány  Szabó A, Sztanó K,  Gulyás B,   Kerekes A,  Orosz V,  II. hely
      IV. kcs. fiú  Németh B  Valent Z  Bányai P Erős H  Zsichla L  V. hely
egyéni  Vörös Nikoletta  V. hely Budapesti Atlétika Diákolimpia IV. kcs. fiúk    
  Szabó Adél  VI. hely   Horváth M,  Kálvin Gy,   Zsichla L,  Németh B,      Gulás M,      Mérksz M   VI. hely
Tájfutás          
2. osztály  lány Balogh Bianka I. hely 2. osztály fiú Kálmán Barnabás I. hely
  Orgován Enikő II. hely 3-4. oszt., lány Baranyai Zoé I. hely
  Habib Antonella III. hely   Birkás Fanni II. hely
3-4. oszt., fiúk Béres Krisztián I. hely  5-6. oszt., lány Vörös Nikoletta I. hely
  Szabó Bence II. hely   Darók Lea II. hely
  Seregi Junior III. hely   Istvánfi Eszter  III. hely
5-6. oszt., fiúk  Baranyai Konrád I. hely 7-8. oszt., lány  Péter Csilla I. hely
  Erős Csanád II. hely   Mach Noémi II. hely
  Bajor Tamás III. hely   Hanzsek Zsuzsanna III. hely 
7-8. oszt., fiúk  Somogyi Attila I. hely   Szervó Edina  IV. hely
  Máthé Sándor II. hely       
  Samu Dániel III. hely      

Cool Gratulálunk! Cool

Oszd+:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter