2015-16 versenyei

verseny

név

helyezés

 

verseny

név

helyezés

Grundbirkózás       Tollaslabda    
  Balka Dáriusz I. hely     Béres Krisztián I. hely
  Kovács Márton I. hely     Mitring Ádám I. hely
  Kálmán Barnabás I. hely     Szörcsök Tamás II. hely
  Batka Anna I. hely     Seregi Junior  III. hely
  Lichtenstein Béla II. hely     Vörös Nikoletta III. hely
  Gyirán Maja III. hely     Kollár Richárd  III. hely
  Lichtenstein Ramóna III. hely     Borics Dániel  IV. hely
  Borics Máté IV. hely     Baranyai Viktória IV. hely
  Geiger Gabriella IV. hely     Turi-Kováts Katalin  V. hely 
  Oláh Levente V. hely     Olasz Gergely  V. hely
  Kolozsvári Mónika V.hely    Sakk     
Ugrókötél        egyéni Modla Nóra II. hely
 
Márton Márk I. hely     Szup Liza  III. hely 
  Béres István I. hely     Balogh Bianka  IV. hely 
  Szörcsök Tamás  I. hely      Völcsei Amír  V. hely 
  Zsichla Sebestyén I. hely    csapat Vörös N., Szűcs R., Balogh B.  III. hely
  Baranyai Viktória II. hely   Kerületi magasugró verseny    
  Kollár Tibor II. hely    csapat Vörös N., Turi-Kovács K., Galu D., Baranyai V. II. hely
  Kopzhassar Zhankeld  II. hely     Kalcsó B., Baranyai K., Gyirán L., Turza A. II. hely 
  Szörcsök Tamás II. hely     Szinyei A., Kaldenecker K., Kocsis E., Orgován V.
III. hely 
  Száraz Vivien II. hely     Béres K., Kovács K., Szabó K., Horváth Á. III. hely 
  Gyila Dániel II. hely      Kalcsó Bálint  II. hely 
  Száraz Vivien  III. hely     Vörös Nikoletta  III. hely
  Zsichla Sebestyén  III. hely      Szinyei Anna  IV. hely
  Orgován Enikő IV. hely      Turi-Kováts Katalin  IV. hely 
  Darók Lea  IV. hely     Béres Krisztián  V. hely 
  Vadon Borisz IV. hely    Úszás    
  Billédi Gergő IV. hely      Kálmán B., Gyükér A., Oláh L., Szemes B. IV. hely
  Gyirán Maja V. hely      Gyükér Attila IV. hely
  Ódor Fanni V. hely      Gyükér Attila IV. hely 
  Balogh János V. hely   Játékos sportvetélkedő    
  Kollár Richárd V. hely     Balázs E., Borics M., Dallos B., Gyirán M., Kolozsvári M., Márton M., Simon G., Tömör D., Balka D., Billédi M., Horváth R., Jancsó R., Kálmán B., Normann S., Streicher I., V T Anh II. hely 
  Kollár Richárd V. hely    Atlétika    
  Völcsei Amír V. hely    IV. korcsoport, lány csapat  Turi-Kováts K., Vörös N., Darók L., Szegi Zs., Bihary V., Baranyai V. I. hely 
  Berta Szabolcs VI. hely   Egyéni összetett   Béres Krisztián I. hely 
Floorball       Egyéni összetett   Turi-Kováts Katalin I. hely 
  Béres K., Seregi J., Filó L., Szabó K.,Stancz L. I. hely   Kislabda hajítás  Turi-Kováts Katalin I. hely 
  Borsi M., Kalcsó B., Kaszás K., Cancino E., Turza A. I. hely   Kislabda hajítás  Béres Krisztián I. hely 
  Turi-Kováts K., Vörös N., Szegi Zs., Baranyai V., Száraz V., Szinyei A. I. hely  

600m síkfutás

 
Béres Krisztián  I. hely 
  Olasz G., Szörcsök T., Billédi G., Gyila D., Kollár T., Zsichla S., Baranyai K., Gyirán L.
III. hely   Súlylökés  Turi-Kováts Katalin  I. hely 
  Darók L., Halápi L., Szakács N., Kollár K., Fehér S. III. hely    Egyéni összetett  Vörös Nikoletta  II. hely 
 Kosárlabda        Kislabda hajítás Vörös Nikoletta  II. hely 
  Baranyai K., Farkas M., Iliász L., Szörcsök T., Billédi G., Gyila D., Olasz G., Varga R. III. hely    800m síkfutás Vörös Nikoletta II. hely 
Kispályás foci        Távolugrás Vörös Nikoletta II. hely 
  Baranyai K., Billédi G., Bajor T., Cancino E., Gyila D., Gyirán L., Mitring Á., Olasz G., Szörcsök T., Varga R., Zsichla S.
II. hely   Kislabda hajítás Baranyai Konrád II. hely 
        Kislabda hajítás Pétervári Balázs II. hely 
         Többpróba csapat  Gyirán M., Kolozsvári M., Dalos B., Batka A., Koppány Cs., Horváth R. III. hely
         Többpróba csapat  Béres K., Stancz L., Csikos B., Szabó K., Béres I., Seregi J. III. hely
         800 m síkfutás Turi-Kováts Katalin III. hely 
         Távolugrás Vörös Nikoletta  III. hely 
          Többpróba csapat Baranyai K., Garami M., Szörcsök T., Kalcsó B., Zsichla S., Billédi G. IV. hely 
          Baranyai Viktória  IV. hely 
          100 m síkfutás Garami Máté  IV. hely
          60 m síkfutás Béres Krisztián  IV. hely 
         Távolugrás Gyirán Maja  IV. hely 
          100 m síkfutás Vörös Nikoletta V. hely
         Távolugrás Turi-Kováts Katalin V. hely 
         60 m síkfutás Csikos Belián VI. hely

Oszd+:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter