2016-17 versenyei

verseny név helyezés verseny név helyezés
Grundbirkózás      Grundbirkózás     
alsós fiú Stancz Gábor I. hely   alsós lány Balázs Enikő III. hely
  Nagy Benedek I. hely     Kálmán Boglárka III. hely
  Völcsei Amír II. hely     Mach Kinga III. hely
  Simon Balázs III. hely     Gyükér Dóra III. hely
  Guo Jiayi III. hely     Chen Xiao Tong III. hely
  Diószegi Dávid IV. hely     Oláh Tamara V. hely 
  Gali Flavián V. hely    Ugrókötél    
  Balka Dominik V. hely    gyorsasági Horváth Máté  I. hely
Ugrókötél         Tóth Jázmin  I. hely
duplahajtó Kollár Richárd I. hely      Lichtenstein Béla  I. hely
  Száraz Vivien II. hely     Váradi György  I. hely
  Váradi György II. hely      Hartai Botond II. hely
  Zsichla Sebestyén III. hely      Szertaridisz Fotini II. hely 
Tornaverseny         Simon Gergely II. hely 
 fiú csapat Lichtenstein B.,
Kerti D.,
Tuan A.,
Billédi M.,
Major B.
 IV. hely     Borics Dániel II. hely 
Floorball           Simon Balázs III. hely 
 IV. korcsoport, lány  Szinyei A.,
Szakács N.,
Baranyai V.,
Kollár K.,
Halápi L.,
Száraz V.
 I. hely     Guo Jiayi III. hely 
 IV. korcsoport, fiú Kollár R.,
Stancz L.,
Zsichla S.,
Béres K.
II. hely     Balogh Bianka III. hely 
 Szivacskézilabda          Lichtenstein Ramóna III. hely
 

Völcsei A.,Naguib Habib R. R.Nagy L.Márton Á.Szertaridisz F.Horváth M.Balka D.Diószegi D.Csányi N.Karika B.

III. hely     Ódor Fanni  III. hely 
  Stancz G.Kubát B.Vo T. A.Vadász D.Nagy B.Andó B.Wang Y.Kókai Sz.M.

Ivánfi Á.Havas T.

IV.hely     Vo Tuan Anh  III. hely 
 

Szivacskézilabda

Pünkösdi Kupa
        Zsichla Sebestyén III. hely 
 

Ivánfi Á.Andó B.Havas T.Kubát B.Nagy B.Stancz G.Vadász D.Vo T. A.Völcsei A.Sven

I. hely      Kollár Richárd III. hely 
  Boros M.Szertaridisz F.Zahiri Nátán

Márton Á.Diószegi D.Horváth M.Balka D.Kókai Sz. M.Csányi N.Mészáros B.

IV. hely      Kopzhassar Zhakedli  IV. hely 
 Atlétika         László Tamara  V. hely 
 csapat Stancz L.Zsichla S.Csikos B.Balázs László A.Andó A. III. hely     Márton Márk  V. hely 
 egyéni összetett Zsichla Sebestyén III. hely      Orgován Vanessza  VI. hely 
kislabda  Baranyai Viktória  I. hely     Baranyai Virág  VI. hely 
800m  Zsichla Sebestyén I. hely     Kollár Tibor VI. hely 
100m Zsichla Sebestyén I. hely   Atlétika    
súlylökés Baranyai Viktória I. hely   Szertaridisz Fotini III. hely
Bihari Vivien III. hely    BP-i döntő Baranyai Viktória II. hely
kislabda Szertaridisz Fotini III. hely   Balka Dominik III. hely
  Balka Dominik III. hely   Kispályás foci    
 

kislabda hajítás
I. korcsoport csapat, lány

Gergics Z.Guo J.Kancsár A.Maier E.Szertaridisz F.Bukovinyi A.

III. hely     Bajor T.Béres K.Balázs László A.Seregi J.Borics D.Stancz L.Kollár R.Szabó K.Zsichla S. I. hely

Mezei futás

I. korcsoport,lány csapat

Megyeri V.Szertaridisz F.Alföldi Z.
Kancsár A.László T.Guo J.

VI. hely   BP-i döntő Bajor T.Béres K.Balázs László A.Seregi J.Borics D.Stancz L.Kollár R.Szabó K.Zsichla S. I. hely
egyéni Szertaridisz Fotini VI. hely        
III. korcsoport, lány csapat

Balogh B.Gyirán M.Lichtenstein R.Kolozsvári M.Koppány Cs.

IV. hely        
III. korcsoport, fiú egyéni Kopzhassar Zhankeldi III. hely        
IV. korcsoport, fiú egyéni Zsichla Sebestyén IV. hely        

Gratulálunk!

 

Oszd+:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter