2013-14 eredményei

verseny név hely. verseny név hely.
Kazinczy szépkiejtési verseny     Angol-Játékos csapatverseny    
  Zsichla Levente II.hely   Vas Edina, Fenyvesi Fruzsina  VI.hely
Fogarasi Erzsébet Könyvtárhasználati verseny     Kerületi Komplex Képzőművészeti verseny    
  Száraz Vivien II.hely   Sztanó Karolina I. hely 
Kerületi Vers és prózamondó        Garami Máté I. hely 
  Tóth Vivien  I. hely  Hevesy György kerületi kémiaverseny    
  Turi-Kováts Kata  II. hely   Zsichla Levente I. hely
  Orvos-Nagy Hanna III. hely   Kálvin György II. hely
Kerületi Szorobán verseny     Teleki Pál kerületi földrajzverseny    
  Gulás János I. hely   Zsichla Levente II. hely
  Kolozsvári Norbert III. hely Simonyi Zs. helyesírási verseny    
Kerületi Komplex Képzőművészeti Verseny    

 kerületi forduló

Fővárosi forduló

 Vas Edina

 I. hely

V. hely

  Farkas Flóra II. hely Kerületi népdaléneklési verseny    
  Rácz Barbara III.hely   Koppány Mikolt Arany minősítés
  Kolozsvári Mónika IV. hely   Balogh Bianka Arany minősítés
Területi szorobán verseny      kórus Szigeti B., Horváth H., Kiss H., Tóth B., Hoffmann N.  Ezüst minősítés 
  Vas Hanna Rebeka I. hely  Szent  László történelem csapatverseny               
  Szabó Bence I. hely   Turi-Kováts K., Cancino E., Billédi G. II. hely
   Nagy Barnabás II. hely    Szegi Zs., Nagy T., Hubai G. III. hely
  Gulás János   II. hely  Kerületi versmondó verseny     
  Kolozsvári Norbert II. hely    Koppány Mikolt I. hely
  Tóth Péter II. hely   Kovács Kristóf II. hely
  Horváth Lívia II. hely   Streicher Izabella II. hely 
  Dalos Dominik   III. hely Kerületi mesemondó verseny      
  Kaldenecker Krisztina III. hely   Streicher Izabella III. hely
  Béres István III. hely Bem József élete és kora kerületi történelem-verseny     
  Szabó Nándor   III. hely   Fenyvesi Fruzsina     Zsikla Dániel    Gebauer Bence

I. hely

  Kocsis Fanni    III. hely Országos Szorobánverseny     
  Habib Mirula   III. hely   Szabó Bence, Gulás János, Horváth Lívia,   Habib Mirula I.hely
  Baranyai Zoé III. hely   Tóth Péter   II. hely 
  Papp Dorottya   IV. hely   Kolozsvári Norbert III. hely
  Páll Levente    IV. hely   Kocsis Fanni   IV. hely 
  Vajda Richárd   V. hely   Baranyai Zoé IV. hely
  Orvos-Nagy Hanna    V. hely   Szabó Nándor IV. hely
  Gillich Norbert   V. hely   Vas Hanna Rebeka  IV. hely
  Tóth Benedek Vitéz V. hely   Béres István  IV. hely
  Béres Réka   VI. hely    Kaldenecker Krisztina  V. hely
  Koppány Mikolt VI. hely   Nagy Barnabás  V. hely
        Dalos Dominik VI. hely
        Papp Dorottya VI. hely
        Páll Levente VI. hely

Cool Gratulálunk! Cool

Oszd+:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter