2016-17 eredményei

verseny név helyezés     verseny név helyezés 
Simonyi Zsigmond helyesíró verseny        Szép magyar beszéd    
  Vas Hanna Rebeka III. hely      Varga Laura  II . hely
  Varga Laura V. hely   Vers- és prózamondó verseny    
Hevesy György kémiaverseny         Horváth Hanga ezüst minősítés
   Szabó Nándor  IV. hely     Koppány Csenge ezüst minősítés
   Szabó Bence  V. hely     Szabó Réka bronz minősítés
Fogarasi Erzsébet könyvtárhasználati verseny       Kerületi német versmondó verseny    
  Vas Hanna Rebeka  I. hely     Balogh Bianka  II. hely
Teleki Pál kerületi földrajz verseny       Kerületi népdaléneklési verseny    
  Szabó Bence III. hely    egyéni Kálmán Boglárka  bronz minősítés
  Csikos Belián III.hely    kisegyüttes Streicher L., Norman S. ezüst minősítés
  Szabó Réka IV. hely        
Kerületi történelem verseny       Játékos angol nyelvi csapatverseny    
  Vas H., 
Tran B. Y.,
Szup M.,
Béres I.
II. hely     Vas H.,
Kolarovszki T., 
Dong B., 
Kálmán B.
I. hely
 Országos ELC competition       Kerületi SNI/BTM szépíró verseny    
  Dalos Dominik  I. hely      Győrfi Julianna I. hely
Kerületi számítástechnikai verseny       Kerületi matematika verseny     
 prezentáció  Kocsis Fanni IV. hely     Vas Hanna Rebeka II. hely
          Dong Bowen III. hely
Területi szorobán verseny       Országos szorobán verseny    
  Völcsei Amir  I. hely     Kocsis Fanni  I. hely
  Kókai Szabolcs  II. hely     Kókai Szabolcs  II. hely
  Oláh Tamara   II. hely     Oláh Tamara  III. hely
  Jancsó Roland II. hely      Jancsó Roland III. hely 
  Pongó Krisztián II. hely     Pongó Krisztián  IV. hely
  Kopzsaszarov Zsankeldi III. hely     Wang Yuxuan  IV. hely
  Szup Liza  III. hely     Völcsei Amir  IV. hely
  Kocsis Fanni III. hely     Kopzsaszarov Zsankeldi  IV. hely
  Naguib Habib Mirula III. hely     Szup Liza  IV. hely 
  Kálmán Boglárka IV. hely     Kálmán Boglárka V. hely
  Modla Dénes IV. hely     Vo Tuan Anh  V. hely 
  Wang Yuxuan IV hely     Naguib Habib  Mirula  V. hely 
  Dalos Nikolett  IV. hely     Modla Dénes VI. hely 
  Vo Tuan Anh IV. hely        
  Chen Xiao Tong V. hely        
  Orvos Nagy Janka V. hely        
             

Oszd+:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter